SERVIS LCD OBRAZOVEK

„Pomáháme našim zákazníkům být úspěšní
KVALITOU, RYCHLOSTÍ, CENOU a PRUŽNOSTÍ
našich služeb “

www.LCDrepair.eu

Opravy LCD obrazovek

Naši technici jsou profesionálové speciálně školeni na problematiku LCD obrazovek a zabývají se pouze opravou závad, které se přímo týkají LCD.

Neopravujeme notebooky a monitory s vadou zdroje, základní desky či jinou vadou.

Opravitelné vady obrazu

  • Poškrábaný nebo poškozený povrch
  • Chyba barevného podání
  • Šum, třesoucí se obraz
  • Bílý nebo černý obraz
  • Snížený jas
  • Horizontální linka, vertikální linka nebo blok

Více o vadách obrazovek nabízí přehled závad LCD obrazovek

ELSIN spol. s r.o. je česká firma , která se svým korejským partnerem přináší na evropský trh unikátní zkušenosti a metody ověřované a rozvíjené 15tiletou praxí na asijských trzích. ELSIN vlastní technologie na opravu všech opravitelných vad LCD obrazovek.

ELSIN poskytuje služby jak firemním zákazníkům, tak i jednotlivcům (Objednání opravy)Služby pro firemní zákazníky

ELSIN poskytuje rozsáhlé služby v oboru LCD oprav jak servisním organizacím tak výrobcům LCD panelů, výrobcům finálních LCD produktů - monitorů, TV a distributorům LCD.

Elsin poskytuje hlavně tyto služby:

  elsin-repair-capability-2

Servis LCD obrazovek – záruční a pozáruční opravy LCD obrazovek (panelů)

Logistika a řízení dodavatelských řetězců – ideální poloha Elsin v centru Evropy umožňuje efektivní přepravu zboží po celé Evropě. Elsin zajišťuje i námořní a leteckou přepravu zboží do celého světa. Řízení dodavatelských řetězců zahrnuje obsluhu servisních center (SVC) v Evropě zahrnující svoz poškozených výrobků, elektronickou identifikaci každého výrobku (založení „travel card“, aktualizaci a archivaci, elektronické sledování stavu opravy a pohybu všech produktů a jejich historie - history tracking) až po doručení opravených výrobků k požadovanému zákazníkovi. Samozřejmostí je detailní reporting o odeslaném a přijatém zboží, statistika a rozbory pro zákazníky.

Skladování – skladování LCD panelů a zboží v moderním, bezpečném, počítačově řízeném skladu s kapacitou převyšující 1000 paletových míst

Zákaznické služby – reportování zákazníkům o stavu a pohybu zboží, statistické rozbory, RMA (Return Material Authorisation) services, Buffer services, Supply Chain Management, atd

Buffer služby – rychlé a flexibilní uspokojování požadavků zákazníků v regionu Evropy na LCD panely/zboží ze zásobníků (buffer). Zásobníky LCD panelů/zboží jsou umístěny v Elsin a jejich výše je optimalizována podle požadavků trhu. Doplňování zásobníků je prováděno zákazníkem příp. i firmou Elsin opravenými LCD panely/zbožím.

RMA servis (Return Material Authorisation) – je činnost, při které jsou panely roztříděny na základě podrobných pravidel a smluv jednotlivých výrobců a je sestaven RMA report. Po jeho odsouhlasení je panel buď odeslán výrobci k náhradě, nebo opraven firmou Elsin.

RMA verification – zjišťování oprávněnosti reklamace i přímo u zákazníka (po celé Evropě)

Servisní služby pro výrobce LCD a servisní střediska – poskytování servisních služeb v oboru LCD po celé Evropě (např. pro výrobce LCD obrazovek z Asie provádíme testování a opravy LCD obrazovek přímo u jejich evropských zákazníků – výrobců monitorů/TV)