SERVIS LCD OBRAZOVEK

„Pomáháme našim zákazníkům být úspěšní
KVALITOU, RYCHLOSTÍ, CENOU a PRUŽNOSTÍ
našich služeb “

www.LCDrepair.eu

O nás

ELSIN spol. s r.o. (Electronic Services & Solutions) byla založena v roce 2005 jako evropské středisko pro služby v oboru špičkových technologií zaměřených zvláště na záchranu dat a servis náročných mikroelektronických výrobků s LCD zvláště pak na profesionální servis LCD obrazovek.

ELSIN spol. s r.o. je česká firma, která se svým korejským partnerem přináší na evropský trh unikátní zkušenosti a metody ověřované a rozvíjené 15tiletou praxí na asijských trzích. Náročné technologické vybavení, tým vynikajících pracovníků a skvělá logistická poloha Plzně v Evropě nám umožňuje obsluhovat celý evropský region.


Náš korejský partner


Partnerem firmy ELSIN je jednička na korejském trhu v oboru záchrany dat a servisu LCD – firma Computer&Communication (C&C) Co., Ltd.

C&C podniká v oboru uchovávání a záchrany dat, servisu LCD displejů a v dalších high-tech aktivitách již více než 15 let a jejími zákazníky je řada světových výrobců mikroelektroniky.

Špičkové technologické vybavení firmy C&C, přes 80 zkušených pracovníků a úzká spolupráce na evropském trhu je silným zázemím pro firmu ELSIN a podporou jejího rozvoje. Více o firmě Computer&Communication (C&C) Co., Ltd na www.data114.com